Ako pripravujeme Haffit

Využili sme svoje dlhoročné skúsenosti a vyvinuli psiu potravu Haffit – čerstvé vankúšiky plnené mäsom, ktoré sa vďaka unikátnym postupom a službám premenia na to najlepšie, čo môžete svojmu psovi dať.

Moderná potravinárska prevádzka

Haffit pre vás vyrábame vo vlastnej potravinárskej prevádzke využitím moderných technológií. Vďaka unikátnemu šetrnému procesu si použité suroviny zachovávajú maximum svojich hodnôt. Nepoužívame žiadne konzervanty, doplnkové látky ani ochucovadlá, zakladáme si na prirodzenej chuti a vôni špičkových surovín.

Rodinná česká firma

Celý proces prebieha v našej českej rodinnej firme v Sezemiciach pri Pardubiciach. Na trhu s krmivami sa pohybujeme viac než 25 rokov a svoje bohaté skúsenosti naplno využívame. V čele nášho tímu stojí veterinárna lekárka, nutričná špecialistka, technológovia a ďalší kvalifikovaní pracovníci.

Ručná príprava

Každý pes je iný rovnako ako doslova každý vankúšik Haffitu. Ručne kombinujeme, pečieme a starostlivo balíme vyvážené porcie Haffitu pre každého psa samostatne. Len tak môžeme 100 % zaručiť kvalitu a chuť. Spoľahnite sa, že váš pes dostane vždy to najlepšie.

MÁTE OTÁZKU KU KRMIVU? KONTAKTUJTE NÁS!

+421 919 492 389
(PO-PIA 7-15:30)
X

Prihlásenie

Zabudli ste heslo?
Zašleme vám nové na vašu e-mailovú adresu