Čo je to Haffit

Haffit je jedinečné krmivo na mieru pre vášho psa zo surovín podľa vášho výberu. Haffit je pre každého psa iný, vždy čerstvý a pestrý pri zachovaní komfortu suchých krmív. Haffit nie je len krmivo, je to kompletná služba pre vášho maznáčika aj pre vás.

AKO TO CELÉ FUNGUJE

Vyberiete suroviny a vyplníte údaje o svojom maznáčikovi
Vypočítame ideálne krmivo na mieru jeho potrebám
Pripravíme a zabalíme čerstvý Haffit
Odošleme na vašu adresu na tretí pracovný deň
Jednou objednávkou sa to nekončí
Jedinečné krmivo

Haffit nie sú klasické granuly. Sú to čerstvo pečené vankúšiky plnené mäsom. Haffit je úplne unikátne suché krmivo na mieru, ktoré vďaka svojej čerstvosti a kvalite použitých vybraných surovín ponúka psovi výnimočnú nutričnú hodnotu a chuť. Haffit pripravujeme vo vlastnej potravinárskej prevádzke v Sezemiciach pri Pardubiciach.

Jedinečná služba

Haffit je kompletná služba pre vášho psa aj pre vás. Vyriešime vaše problémy s výberom ideálneho krmiva, pretože ho vypočítame a pripravíme adekvátne potrebám vášho psa vďaka informáciám, ktoré nám poskytnete v online dotazníku. Súčasťou Haffitu je okrem prakticky baleného krmiva vždy individuálna odmerka a kartička na presné dávkovanie. Včas vás upozorníme na míňajúce sa krmivo.

Zo surovín podľa vášho výberu

Suroviny, z ktorých chcete Haffit pre svojho maznáčika vyrobiť, si vyberáte jednoducho sami. Používame len prvotriedne suroviny v najvyššej potravinárskej kvalite (určené na ľudskú spotrebu). Nepoužívame žiadne konzervanty, doplnkové látky ani ochucovadlá. Vyberáte si mäso a prílohu. My sa postaráme o perfektnú dávku čerstvého Haffitu na mieru potrebám vášho psa. Myslíme aj na najmaškrtnejšie jazýčky a citlivejších jedincov.

Vždy nutrične plnohodnotné

Haffit vždy obsahuje ideálny pomer živín zodpovedajúci aktuálnym potrebám vášho psa. Dosahujeme to kombináciou presného výpočtu, použitia kvalitných čistých surovín a šetrného procesu vlastnej výroby. V našom tíme máme veterinárnu lekárku, nutričnú špecialistku, technológov a ďalších kvalifikovaných pracovníkov, ktorí sa starajú o spokojnosť vás a vášho psa.

Aký pes, taký Haffit

Haffit je naozaj vhodný pre každého psa v rôznych fázach života, s rôznou aktivitou, kondíciou či potravinovou alergiou. Denná dávka a receptúra sú vždy nastavené podľa aktuálnych potrieb vášho psa a vychádzajú z vášho výberu surovín. Haffit rastie spolu s vaším psom.

Jednou objednávkou sa to nekončí

Po dokončení prvej objednávky sa začína naša spoločná cesta. Vytvoríme vám používateľský účet, v ktorom máte prehľad o svojich psoch, objednávkach a osobných údajoch. Jednoducho tu môžete aktualizovať údaje o svojom psovi či preferované suroviny, všetko sa vždy prejaví v ďalšej objednávke. Môžete pridávať ďalšie psy, zrýchlene opakovane objednávať a pohodlne s nami komunikovať.

MÁTE OTÁZKU KU KRMIVU? KONTAKTUJTE NÁS!

+421 919 492 389
(PO-PIA 7-15:30)
X

Prihlásenie

Zabudli ste heslo?
Zašleme vám nové na vašu e-mailovú adresu