Náš tím

V našom tíme máme veterinárnu lekárku, veterinárnu nutričnú špecialistku, potravinársku technologičku, nadšených kuchárov, pekárov a ďalších kvalifikovaných pracovníkov našej potravinárskej linky, ktorí sa všetci s láskou podieľajú na výrobe vášho Haffitu. Od čerstvých absolventov až po aktívnych dôchodcov, v našom tíme nájdete len nadšených psičkárov, milovníkov psov s chovateľskou praxou.

Na trhu s krmivami sa my z CANDY pohybujeme viac než štvrťstoročie. Stojíme za legendárnou kanadskou Kádeviatkou (K-9 Selection) a modernými krmivami Nutram.

Okrem toho sme už pätnásť rokov výrobcami zdravých potravín pre ľudí. Naše chrumky Family Snack pre najnáročnejších stravníkov vrátane najmenších detí sú vo svete zdravej výživy neprehliadnuteľné.

Naše dlhoročné skúsenosti aj vlastnú špičkovú potravinársku technológiu využívame teraz na prípravu mimoriadneho krmiva, skôr ľudského jedla pre psy. Plnené mäsové vankúšiky, ktoré môžeme ochutnávať spolu s našimi psami! Len to najlepšie, čerstvé a na mieru.

Na začiatku to bol veľký sen. Sen o najvyššej kvalite, dokonalom recepte v súlade s prírodou a najvyššími nárokmi psa. Nedali sme priestor kompromisom. Stálo to veľa práce a nervov, vlastne aj dosť peňazí. Ale teraz nás v našej rodinnej firme teší, že po rokoch skúmania, pokusov aj omylov, overovania a testov môžeme ponúknuť to najlepšie, čo sa dá pre psa zohnať – Haffit.

Haffit so 100 % zárukou kvality a chuti. To najlepšie, čo vy svojmu psovi vyberiete, mu my vieme pripraviť a doviezť až domov.

MÁTE OTÁZKU KU KRMIVU? KONTAKTUJTE NÁS!

+421 919 492 389
(PO-PIA 7-15:30)
X

Prihlásenie

Zabudli ste heslo?
Zašleme vám nové na vašu e-mailovú adresu