Bravčovina

Bravčové mäso je široko uznávaný a tradičný zdroj bielkovín a energie. Patrí k vysoko ceneným červeným mäsám.

Bravčové mäso je vhodné pre všetky psy rôzneho veku aj záťaže vrátane psov ťažko pracujúcich a športových. V krmivách nebýva časté, takmer 100 % je využitých na ľudskú spotrebu. Haffit pracuje len s ľudskými potravinárskymi surovinami, vďaka tomu ho môže ochutnať aj váš pes. V bežných krmivách sa s bravčovým mäsom nestretávate.

Bravčové mäso si ceníme predovšetkým pre jeho vysoký obsah bielkovín a kvalitného živočíšneho tuku – sadla. Psy bravčové mäso prijímajú veľmi dobre. Ide o kvalitnú nealergizujúcu zložku, navyše sa vďaka nemu rýchlo dostanú do kondície a budú mať krásnu, zdravú srsť.

Bravčové sadlo ako zložku bravčového mäsa považujeme za superpotravinu. Má v sebe optimálny obsah esenciálnych mastných kyselín (kyselina olejová, linolová a linolenová) a neobsahuje žiadne nežiaduce transmastné kyseliny. Je zdroj vitamínov skupiny B a radu dôležitých minerálov. Okrem toho pridáva jedlu chuť a vôňu, čo určite ocenia všetky psy s maškrtnými jazýčkami.

Potrava založená čisto na bravčovine (MONO zdroj) je kompletná, vyvážená a psami milovaná. Bravčovina tiež skvelo dopĺňa niektoré špeciálne druhy mias, ako je treska a ďalšie ryby, kačica a jahňacina.

NAHLÁSIŤ CHYBU

MÁTE OTÁZKU KU KRMIVU? KONTAKTUJTE NÁS!

+421 919 492 389
(PO-PIA 7-15:30)
X

Prihlásenie

Zabudli ste heslo?
Zašleme vám nové na vašu e-mailovú adresu