Čerstvosťou ku kvalite

Pre Haffit používame len suroviny najvyššej potravinárskej kvality (vhodné na ľudskú spotrebu) od nami preverených dodávateľov. Tieto suroviny ďalej šetrne spracúvame v našej vlastnej výrobe v Sezemiciach pri Pardubiciach. Vďaka tomu máme po celý čas 100 % kontrolu nad čistotou a kvalitou. Nepridávame žiadne doplnkové látky, ochucovadlá ani konzervanty.

Výsledkom je čerstvo pečené krmivo pre psy, vankúšiky plnené mäsom Haffit, ktorého trvanlivosť zákonito ani nemôže byť podobná bežným komerčným krmivám. Haffit má najlepšie vlastnosti v prvých týždňoch a mesiacoch.

Váš vlastný Haffit na mieru potrebám vášho psa a z vami vybraných surovín dostanete prakticky balený v menších vreckách. Zo škatule si môžete vybrať vždy jedno vrecko a môžete ho mať poruke. Môžete ho jednoducho skladovať aj v chladničke spolu s ďalšími potravinami. Zvyšok môžete nechať neotvorený v škatuli na chladnom a temnom mieste a v pokoji vám vydrží. Menšie vrecká sú praktické aj v prípade, že cestujete a pod. Všetko je prispôsobené na mieru vášmu psovi a vašej objednávke – veľkosť škatule, vreciek a, samozrejme, aj vlastná praktická odmerka s vyznačenou dennou dávkou.

U nás si vrece na polroka naozaj nekúpite. Zakladáme si na kvalite a tá sa dá dosiahnuť jedine čerstvosťou. Haffit je vždy na mieru – nemôžeme vedieť, aké chute bude mať a v akom stave bude váš pes o niekoľko mesiacov, preto objednávate vždy na 2 – 8 týždňov (podľa vašich osobných preferencií) a údaje o psovi pravidelne aktualizujete, prípadne obmieňate zloženie. A nebojte sa, že by sa vám Haffit minul, vždy sa vám včas ozveme a nová objednávka je potom hotová pomocou pár kliknutí.

MÁTE OTÁZKU KU KRMIVU? KONTAKTUJTE NÁS!

+421 919 492 389
(PO-PIA 7-15:30)
X

Prihlásenie

Zabudli ste heslo?
Zašleme vám nové na vašu e-mailovú adresu