Haffit a šteňa

Obdobie rastu psa je najdôležitejšou fázou jeho života. Rovnako ako deti sa aj šteňatá učia návykom, ktoré ich budú sprevádzať celý život. Stravovanie je ich neoddeliteľnou a veľmi potrebnou súčasťou.

Pes rastie, vyvíja sa a jeho potreby sa veľmi rýchlo menia. Naše sofistikované výpočty modelujú očakávaný rast psa vzhľadom na fázu jeho vývoja, veľkosti plemena a jeho aktuálny stav. Vďaka tomu presne vieme, kedy a koľko by mal pribrať a aké budú jeho nároky na potravu.

Keď je šteňa vo fáze rýchleho rastu, dostanete od nás rozpísané denné dávky Haffitu po jednotlivých týždňoch, to znamená, že svojmu psovi budete každý týždeň meniť dennú dávku podľa návodu. Nenecháme vás v tomto období objednať Haffit na dlhšie než štyri týždne a ešte viac apelujeme na aktualizáciu údajov v profile psa – najmä hmotnosti – pred každou novou objednávkou. Všetko podriaďujeme rýchlym zmenám nárokov na správnu výživu.

Dennú dávku ďalej odporúčame šteňatám rozdeliť podľa vašich možností aspoň na štyri jednotlivé dávky počas dňa, aby pes jedol častejšie a menšie množstvá. Smerom k dospelosti psa dávky postupne redukujte, aby vo finále dostával dávky dve – ráno a večer.

Haffit nie je potrebné namáčať, nie je to klasická tvrdá granula, ale čerstvo pečený vankúšik plnený mäsom, ktorý pes bez problémov rozhryzie. Pokiaľ aj tak chcete Haffit namočiť, je to možné. Dodržiavajte však hygienu a nenechávajte namočený Haffit v miske dlhšie ako 15 minút.

Každý pes je, samozrejme, unikát a je vždy potrebné zohľadniť aktuálnu náladu, chorobu alebo záťaž – to už necháme na vás pánoch.

MÁTE OTÁZKU KU KRMIVU? KONTAKTUJTE NÁS!

+421 919 492 389
(PO-PIA 7-15:30)
X

Prihlásenie

Zabudli ste heslo?
Zašleme vám nové na vašu e-mailovú adresu