Mäta

Mäta osviežuje zmysly, energizuje, revitalizuje a povzbudzuje chuť do jedla.

Na osvieženie a povzbudenie. Obnovuje energiu pri fyzickom vyčerpaní. Na zmiernenie nervového vyčerpania a chronického stresu.

Mäta pieporná je aromatická bylinka, ktorej pozitívne účinky si môžu užívať nielen ľudia, ale aj psy. Pomáha pri nechutenstve, podporuje trávenie, eliminuje plynatosť a celkovo upokojuje žalúdok. Mäta má významný vplyv aj na dentálnu hygienu vášho psa, vďaka antibakteriálnym účinkom likviduje baktérie v psej tlame a osviežuje dych. Navyše má pozitívne účinky pri nachladnutí. Stačí pár kvapiek mätového Haffitu+ podľa návodu, ktorý od nás dostanete v balíku.

Bylinku dostanete vo fľaštičke s dávkovačom, ktorá obsahuje koncentrovanú esenciu v oleji z tresčej pečene. Psom úžasne vonia a zvyšuje ich chuť do jedla. Olej navyše obsahuje nenasýtené mastné kyseliny (EPA, DHA), ktoré priaznivo ovplyvňujú celkový metabolizmus psa a kvalitu jeho srsti. Potláča prejavy niektorých kožných alergií, dodáva telu energiu a nezaťažuje ho. Preukázateľne podporuje funkciu mozgu, schopnosť učenia a socializácie.

MÁTE OTÁZKU KU KRMIVU? KONTAKTUJTE NÁS!

+421 919 492 389
(PO-PIA 7-15:30)
X

Prihlásenie

Zabudli ste heslo?
Zašleme vám nové na vašu e-mailovú adresu