Obsah tukov a proteínov

Jedna z najväčších predností Haffitu. V tejto presne zloženej potrave je práve toľko bielkovín a tukov, akoby si ich náš mäsožravec ideálne ulovil a vybral sám. Ľahko stráviteľné a plne využiteľné tuky a bielkoviny Haffitu pochádzajú z kvalitných živočíšnych zdrojov, z mäsa určeného na ľudskú spotrebu. Každý kilogram individuálne zostaveného Haffitu obsahuje viac než 2 kg mäsa.

Haffit využíva len živočíšne tuky. Pre psa sú prirodzené a rastlinnými olejmi nenahraditeľné. Zdroj energie, základné palivo na celkový pohyb a život psa. Sadlo, loj a ďalšie tuky, ktoré obsahujú jednotlivé druhy mäsa, ktoré využíva Haffit, priťahujú psy čerstvou chuťou a vôňou. Obsah tuku a tým aj energetická hodnota Haffitu sú vyššie, rovnako je priaznivý pocit nasýtenia psa pri menšej spotrebe, ako aj bezproblémové strávenie veľmi výživného krmiva.

Pri obsahu bielkovín – stavebného materiálu na rast a obnovu tkanív, je najdôležitejšia využiteľnosť a kompletnosť. Preto Haffit obsahuje najlepšie proteíny živočíšneho pôvodu v ideálnom množstve. Viac než pohodlne pokryjú všetky potreby psa, ale ďalej ho nezaťažia. Haffit psa neopotrebuje a podporí maximálnu dĺžku jeho zdravého dožitia.  Plnohodnotné proteíny Haffitu poslúžia svojim prvotným účelom, sú správne využité, a tak sa nemusia spáliť v zaťažujúcom procese.

Individuálna príprava mäsových vankúšikov prebieha v potravinárskom, a nie v krmovinárskom režime. Do výrobne Haffitu sa nikdy nedostane mäso, ktoré veterinárna kontrola vylúčila z ľudskej spotreby. Mäso vylúčené z ľudského konzumu, ktoré sa dáva do psích krmív, Haffit zásadne nepoužíva.

Overené originálne receptúry Haffitu sú zacielené na vysokú kvalitu života psa v optimálnych podmienkach výživy. Založené na čistých jednoduchých prírodných zdrojoch. Na kompletné uspokojenie potrieb každého psa, na dokonalú starostlivosť o najnáročnejšie psy.

NAHLÁSIŤ CHYBU

MÁTE OTÁZKU KU KRMIVU? KONTAKTUJTE NÁS!

+421 919 492 389
(PO-PIA 7-15:30)
X

Prihlásenie

Zabudli ste heslo?
Zašleme vám nové na vašu e-mailovú adresu